додому Новини Помер Сергій Сивохо – телеведучий та ексрадник секретаря РНБО

Помер Сергій Сивохо – телеведучий та ексрадник секретаря РНБО

2090

17 жовтня вранці у Німеччині помер відомий шоумен та політик Сергій Сивохо.

Про це стало відомо від пресслужби артиста.

«О 5:40 помер український телеведучий, колишній учасник КВК й ексрадник секретаря РНБО Сергій Сивохо. Причиною стала хвороба легень, яка була хронічною», — повідомила пресслужба Сивоха в коментарі ЗМІ.

Новину також підтвердила подруга Сивоха Світлана Бердецька.

Нагадаємо, що Сергій Сивохо назвав війну на Донбасі «багатошаровим конфліктом»: «Перший шар – це Україна-Росія. Другий шар – це Росія і так званий колективний Захід. І нікуди не дітися – це сили, які підштовхують до конфлікту, Україна-Україна. З того і з цього боку. Тому що ми маємо справу з гібридною війною. Один зі способів її – це ініціація країною-агресором конфлікту і підтримування його».

Вважав, що виведення військ РФ з території України не знищить конфлікти «у головах» людей. «Путін забирає війська, віддає території. Ви вважаєте, що не існує жодного конфлікту в головах між жителями тієї території й цієї території? Ви вважаєте, що все в порядку? Під гнітом пропаганди всі ці шість років, як з того, так і з цього боку? Невже ви не вважаєте, що їм потрібно буде якось привести в порядок голову і якось жити один з одним?».