додому Новини Помер Михайло Левицький – поет, співзасновник крайової організації Народного руху України

Помер Михайло Левицький – поет, співзасновник крайової організації Народного руху України

3126

11 квітня 2018-го року в 5 годині ранку на 71-му році життя помер перший голова першої в Україні крайової організації Народного руху України, поет, художник Михайло Левицький. Уродженець Львівщини, який із 1984 року жив, працював і творив у Тернополі. “Де ростем, там мусимо цвісти…” Так зокрема сьогодні цитують Михайла Левицького, висловлюючи жаль з приводу його смерті.

“В останнє десятиліття Михайло наголошував, що не хотів би бути похованим у Тернополі: «Хочу спочивати вічним сном біля Мами, у рідних Пукеничах…» Видно, що так і не став тернополянином, а залишився назавжди яскравим представником львівської діаспори (народився у с. Пукеничі Стрийського району). Видно, що не заслужило провінційне місто мати такого славного поета і громадського діяча, адже не берегли і не вберегли його.” Так на своїй сторінці у Фейсбук написав його товариш Михайло Маслій.

Панахида за померлим Михайлом Левицьким відбудеться в ритуальний кімнаті Петриківського геріатричного пансіонату о 18 годині 11 квітня. Чин похорону – 12 квітня на Львівщині, село Пукеничі Стрийського району.