додому Новини Помер актор Михайло Безпалько: колеги діляться спогадами(сюжет)

Помер актор Михайло Безпалько: колеги діляться спогадами(сюжет)

668

Не стало головного Миколая країни. На 86-му році помер відомий тернопільський актор, головний цифровий Миколай України Михайло Безпалько. Народився актор 6 червня 1938 року у Франції, де закінчив 1 клас. У 1953 році завершив навчання в Тернопільській СШ № 1 (нині — гімназія імені Івана Франка) та Першій театральній студії при Тернопільському музично-драматичному театрі. З Тернопільським академічним театром митця пов’язує понад 40 років творчої праці. Про актора, який протягом чотирьох десятиліть захоплював своєю акторською грою та радував дітей Тернополя та всієї України. Дивіться далі у сюжеті.

Прекрасний партнер по сцені та хороший друг у житті, такими словами описують відомого тернопільського актора. Вночі 3 серпня зупинилося серце головного Миколая України Михайла Безпалька. У Тернопільському академічному драматичному театрі розпочали репетицію з молитви та хвилини мовчання.

“Це та людина, яка ніколи не відмовлялася від ролей, тому він їх мав дуже багато, в цьому він був надто плідний, бо є артисти які не все хочуть грати, а цей чоловік був невідмовний. Він казав, що маленьких ролей не буває, власне він це доказував своїм життям”, – ділиться Борис Репка, директор Драмтеатру.

Михайло Безпалько працював у Тернопільському драматичному театрі з 1957-го року. Зіграв понад двісті ролей в українській та зарубіжній класиці, а також п’єсах сучасних драматургів. Світла та чуйна людина, так називають Михайла Безпалька його колеги, актори Тернопільського академічного.

Колектив TV- 4 щиро співчуває рідним, близьким та колегам Михайла Безпалька з приводу непоправної втрати. Світла пам’ять.