додому Новини Польські перевізники блокують пункти пропуску: які саме?

Польські перевізники блокують пункти пропуску: які саме?

354

Польські перевізники блокують три пункти пропуску «Корчова – Краківець», «Гребенне – Рава-Руська», «Дорогуськ – Ягодин».

Про це повідомило у fb Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

“Наша позиція однозначна: блокування кордону шкодить інтересам обох країн і створює ризики для функціонування ініціативи «Шляхи солідарності»”, – зазначили у дописі.
Міністерство перебуває у постійній комунікації з українським Посольством у Польщі, Міністерством інфраструктури Польщі, Єврокомісією та українськими перевізниками й прикордонними службами, щоб вирішити ситуацію.
Станом на сьогодні офіційних вимог від польських перевізників не було передано жодному представнику української сторони.
З інформації, яка доступна з повідомлень медіа та соцмереж, серед вимог: скасування транспортного безвізу – тобто повернення до системи дозволів на вантажні перевезення, окремі смуги та окремі черги для вантажівок з номерами ЄС та порожніх, доступ до системи “Шлях”.
“Ми відкриті до конструктивного діалогу. Для нас важливо, щоб інтереси перевізників обох країн були враховані”, – додають у Міністерстві.