Головна Новини Польське місто Ниса стало партнером Тернополя

Польське місто Ниса стало партнером Тернополя

925

vlcsnap-2015-09-29-16h24m08s162Ще одне польське місто – Ниса – стало партнером Тернополя. Сьогодні в міській раді підписали два договори: перший про співпрацю між містами, другий між закладами освіти – восьмою тернопільською школою та одним із навчальних закладів міста Ниса.

Тернопіль отримав шостого польського партнера. До Хожува, Тарнува, Радома, Ельблонга та Новотомишльського повіту приєдналось місто Ниса. Сьогодні в міській раді підписали два договори: перший про співпрацю між містами, другий між закладами освіти – восьмою тернопільською школою та одним із навчальних закладів міста Ниса.

– В молодіжному напрямку, діти, учні обмінюватимуться досвідом, туристичний напрям, тому що і в Нисі і в Тернополі є багато спільного, – розповідає міський голова м.Ниса /Польща/ Кордіан Колбіаж.

Натомість для Тернополя цікавий досвід Ниси щодо залучення інвестицій, зокрема коштів з Євросоюзу, реформування житлово-комунального господарства та запровадження ненергетичних технологій.

– Я думаю, що ще до кінця 2015 року фахівці міської ради поїдуть в Нису, щоб цей досвід вивчити, поспілкуватись з людьми, які професійно працюють по залученні грандів з Євросоюзу і цей досвід привести до Тернополя, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here