додому суспільство Половину екватора, 20 тисяч кілометрів, планує подолати тернопільський журналіст Віталій Дерех

Половину екватора, 20 тисяч кілометрів, планує подолати тернопільський журналіст Віталій Дерех

396

Половину екватора – 20 тисяч кілометрів – планує подолати тернопільський журналіст Віталій Дерех. У п'ятницю, 26 липня хлопець вирушає на острів Мадагаскар та в Африку. Планує, що його подорож триватиме 1-2 місяці. За час мандрівки хоче побачити якомога більше і оперативно поділитись враженнями з тернополянами через соцмережі та сайт газети "20 хвилин" та "RIAплюс".

Інша країна, інші люди, інші звичаї і традиції, а ще природа і клімат, які кардинально відрізняються від українських. Усе це туриста зі стажем Віталія Дереха не лякає. Навпаки, каже, цікаво подивитись як живуть люди на Мадагаскарі та в Африці загалом і розказати про це тернополянам. Готуватись до подорожі журналіст розпочав заздалегідь. Спочатку пройшов курс щеплень.

Віталій Дерех, журналіст: "Це такий папірець, який, так само як і і закордонний паспорт видається раз на 10 років, коли тобі щеплюють ін'єкцію цієї жовтої лихоманки. Її я їздив робити в Київ нещодавно, все пройшло добре. Також найближчим часом, це не обов'язково, але ще зроблю щеплення від гепатиту і від малярії візьму з собою пігулки спеціальні, які рекомендує Міністерство охорони здоров'я".

У мандрівку Віталій вирушає у п'ятницю, 26 липня. Перед мандрівкою, каже, багато спілкувався з африканцями, переважно студентами тернопільських вузів. Від них дізнався і про місцеву кухню, особливості законодавства, та інші організаційні питання. До подорожі, каже Віталій Дерех, вже готовий.

Віталій Дерех, журналіст: "Буду брати багато техніки, тому що мені потрібно 2 фотоапарати, ноутбук і всяку іншу техніку, навігатор, з допомогою якого я міг би зв'язуватися з Тернополем і відповідно вже звідти шось писати, передавати фотографії, розміщувати на сайті, в соціальних мережах і так далі. З речей, я беру по-мінімуму, але достатньо. Я досвідчений турист і знаю, що брати потрібно з собою в будь-яку поїздку".

Мадагаскар – це острів розміром з Україну, а його краєвиди, більшість українців бачили хіба що у фільмах. Віталій Дерех вирушає в дорогу, аби розповісти тернополянам про таємничий Мадагаскар, пляжі Індійського океану, гори та саванни Африки.

Віталій Дерех, журналіст: "Відвідати могилу Блаженного Бейзима маю, хочу побувати під Кіліманджаро, а далі вже відповідно до то як все буде, побувати на пляжі Індійського океану, а там вже цілі буду ставити залежно від умов, в яких я знаходжусь".