додому надзвичайне Політичні репресії проти активістів тернопільського майдану продовжуються (оновлено)

Політичні репресії проти активістів тернопільського майдану продовжуються (оновлено)

419

Політичні репресії проти активістів Тернопільського "Євромайдану" продовжуються. Так стверджує член штабу національного спротиву в Тернополі Марія Чашка. Прокуратура подала апеляцію на рішення Тернопільського міськрайонного суду. Засідання відбулося в четвер, 12 грудня, активістів майдану Марію Чашку, Марію Баб'юк та Володимира Стаюру відпустили на особисті зобов'язання, заборонили спілкуватися з працівниками облдержадміністрації та підходити до будівлі адміністрації. Оскільки Марія Чашка і Володимир Стаюра – депутати Тернопільської обласної ради, суд дозволив їм заходити в адмінбудівлю на вулиці Грушевського, 8 лише під час сесії Тернопільської обласної ради. Проте прокуратура подала апеляцію. Засідання розпочалось о 15.

До Тернопільського апеляційного суду сьогодні прийшли тернополяни, казали, що саме тут відбувається зустріч з народним депутатом України Олегом Сиротюком. Перед судом люди молилися.

Віктор Мартинюк, член штабу національного спротиву в Тернополі: "Всі дружньо і мирно помолилися за мир та спокій, за добре здоров'я судів, за добре здоров'я усіх силовиків, правоохоронних органів. Сьогодні ми напередодні професійного свята державної виконавчої служби також і за їх здоров'я  помолилися щоб вони виконували свої службові обов'язки згідно чинного законодавства і пам'ятали про народ".

Тим часом в Тернопільському апеляційному судді розглядали апеляцію прокуратури на рішення Тернопільського міськрайонного суду щодо активістів Тернопільського "Євромайдану". В четвер, 12 грудня, міськрайонний суд відпустив Марію Чашку, Марію Баб'юк та Володимира Стаюру на особисті зобов'язання. Прокуратура подала апеляцію на таке рішення і наполягає на застосуванні до активістів Тернопільського "Євромайдану" іншої міри запобіжного заходу, зокрема – домашнього арешту. Засідання Тернопільського апеляційного суду розпочалося близько 15-ї.

Клопотання засобів масової інформації на фото та відеозйомку суддя задовільнила частково. Заборонила знімати судове засідання, крім оголошення вироку. Першою почали розглядати справу Володимира Стаюри, близько 16 оголосили вирок: клопотання прокурора відхилили. Відтак, Володимир Стаюра не сидітиме під домашнім арештом. Таке ж рішення близько 17:30 оголосили і Марії Чашці, справу Марії Баб"юк слухали пізніше.