додому Новини Поліція застерігає тернополян від використання піротехнічних засобів у святкові дні

Поліція застерігає тернополян від використання піротехнічних засобів у святкові дні

511

Поліція Тернополя застерігає мешканців міста про незаконне використання піротехнічних засобів у святкові дні у межах населеного пункту, окрім того, поліціянти нагадують, про незаконний продаж ялинок. Усі легалізовані деревця мають мати клеючі стрічки із відповідним штрих-кодом. А ще, за підсумками холодних місяців року, значно почастішали аварії на пішоходних переходах. Патрульні поліціянти просять батьків бути пильними до безпеки своїх дітей на дорозі.

За час роботи патрульної поліції у Тернополі трапилося 96 дорожньо-транспортних пригоди за участю пішоходів, з них 9 осіб загинуло і 86 травмовано.

– Дуже часто трапляються ДТП за межами пішохідного переходу, але пішоходи мають пам’ятати, що здійснюючи перехід, вони повинні переконатися у безпечності переходу. Зараз слизьке покриття і автомобіль не так легко зупинити. Як правило, це є більше двох тон ваги, тому пішоходам потрібно бути дуже уважними, коли вони переходять дорогу, – говорить начальник управління патрульної поліції у Тернополі Володимир Струк.

Особливо небезпечною дорога є у зимовий період для дітей. Тому патрульні поліціянти Тернополя дають кілька рекомендацій батькам. Потурбуйтесь, щоб дитина завжди була помітна на дорозі. Пішоходи повинні використовувати світло-повертальні елементи на одягі і взутті, щоб водій своєчасно мав змогу помітити їх у темну пору доби та при несприятливих погодних умовах. Ще одним застереженням, особливо для дітей, є використання піротехнічних засобів у межах міста. Згідно з рішенням міської ради у нашому місті заборонене використання будь-якої піротехніки у зв’язку із проведенням антитерористичної операції на Сході України.

– Саме основне, саме важливе – це унеможливити доступ дітей до піротехнічних засобів, бо це є небезпека, трапляються травмування і навіть летальні випадки через піротехнічні засоби,  – каже Володимир Струк.

Ще патрульні поліціянти нагадують усім, хто планує купувати ялинку на свята – дерево має мати спеціальну самоклеючу стрічку із штрихкодом. Тільки у такому випадку його продаж буде легальним.