![vlcsnap-2023-12-22-15h17m02s800](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/vlcsnap-2023-12-22-15h17m02s800-640x360.jpg)
Степан Савик, начальник відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області, каже: “Вказані наряди будуть зорієнтовані переважно на місця масового скупчення людей, на місця, де будуть проводитися розважальні заходи. Також буде відпрацьовуватися період комендантської години”.
Нагадуємо, згідно з рішенням ради оборони Тернопільської області комендантська година діє з півночі до 5 години ранку. Спільно з поліцейськими за правопорядком будуть стежити працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Також з 6 листопада поточного року набула чинності заборона на використання, реалізацію та передачу переважної більшості видів феєрверків, салютів та петард. Правоохоронці закликають не порушувати закон.
До оперативного реагування на звернення та повідомлення жителів і гостей області у період свят готові й пожежно-рятувальні групи. Сьогодні в нашому краї надзвичайники продовжують навчання алгоритму дій, якщо внаслідок ворожої атаки зникне вода, світло та газ.
Краян також закликають дотримуватися базових правил безпеки під час відзначення новорічно-різдвяних свят. А саме не виходити на кригу, не залишати без нагляду електричну ілюмінацію, обережно поводитися із запаленими свічками та бенгальським вогнем. А в разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте у пожежно-рятувальну службу за номером – 101 чи поліцію – 102.