додому надзвичайне Поліцейські затримали чоловіка, який зґвалтував та пограбував матір свого товариша

Поліцейські затримали чоловіка, який зґвалтував та пограбував матір свого товариша

888

Зґвалтування та розбій інкримінують правоохоронці Тернополя 33-літньому жителю села Паївка Гусятинського району. Чоловік напав, побив та відібрав у жертви гроші, а після цього втік. Затримали підозрюваного у злочині того ж дня. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Затримали чоловіка, який скоював вибухи біля приватного будинку у Байківцях і вимагав у господаря гроші

Потерпіла, 55-річна жінка, кілька років була на заробітках за кордоном. Квартиру залишила на сина, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та зловживав спиртним. Тимчасово пожити у помешканні дозволив товаришу.

– Він там проживав і в одну з ночей прийшов додому, а мама тим часом повернулась з-за кордону, хотівши зробити сину сюрприз, не повідомила його про то, що приїде. Він вночі прийшов, мама відчинила двері, але цього квартиранта не впустила, – розповідає начальник відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області Сергій Крета.


Та чоловік обманом змусив жінку відкрити двері та напав на неї. Зґвалтував та викрав з квартири 700 євро.

– Після цього він покинув квартиру, гроші встиг поміняти. Частину розтратив на власні потреби, – додає Сергій Крета.

За кілька годин зловмисника затримали працівники поліції та заарештували. Зараз він знаходиться в слідчому ізоляторі. Чоловіка раніше вже судили за розбійний напад. Із місць позбавлення волі він повернувся влітку минулого року.