додому благоустрій Поліетиленові водопровідні труби в Україні найкраще монтує команда “Тернопільводоканалу”

Поліетиленові водопровідні труби в Україні найкраще монтує команда “Тернопільводоканалу”

531

Поліетиленові водопровідні труби в Україні найкраще монтує команда "Тернопільводоканалу". Всеукраїнські змагання водоканалівців пройшли у Києві. Цьогоріч у них взяло участь дев'ять команд. У дисципліні "терморезисторна зварка поліетиленових труб" найкраще із поставленими завданнями впоралися саме тернопільські водоканалівці, які залишили позаду киян та представників Харкова.

Змагання серед водоканалівців в Україні започаткували в 2009 році і відтоді проводять щорічно в рамках міжнародного форуму "Аква-Україна". Конкурс проводять у двох номінаціях "врізка під тиском", де зазвичай водоканалівці Тернополя займали призові місця, та "терморезисторна зварка поліетиленових труб" – тут команда "Тернопільводоканалу" перемогла вперше.

Олег Вознюк, переможець змагань, майстер 1 категорії відділу ВКМ КП "Тернопільводоканал": "Ми довго до цього йшли, їздим вже пару років і нарешті ми здобули перше місце. Практика, ще раз практика і знання, я так думаю".

Набуття практичних знань і є головною метою таких конкурсів. Подібні змагання уже багато років практикуються у Європі та світі, кажуть організатори.

Юрій Жерліцин, віце-президент Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства: "Воно по перше відбувається дуже видовищно, друге – це такий азарт, третє і саме головне мабуть, тут між собою зустрічаються фахівці, які вміють вчитися один в одного. Головне, що вони спілкуються і кожна така зустріч, я думаю що це надбання кожного з нас, всіх разом і кожного окремо".

Набутий досвід приніс команді "Тернопільводоканалу" не лише перемогу але й апарат терморезисторної зварки від спонсора і організатора конкурсу.

Олександр Козак, заступник директора ТД "Євротрубпласт": "Головними критеріями були: якість зварювання, дотримування всіх технологічних процесів і відповідно головний приз, це був терморезисторний апарат, яким "Тернопільводоканал" може виконувати роботу на полімерних трубах".

Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал": "Вартість такого апарата приблизно 25 тисяч гривень. Відповідно нам приємно, що в нас є такі спеціалісти, які високо оцінені на рівні всієї України і які для підприємства заробили такий приз".