додому Новини Полеглим захисникам з Теребовлянщини присвоїли звання “Почесний громадянин громади”

Полеглим захисникам з Теребовлянщини присвоїли звання “Почесний громадянин громади”

349

У 2023 році Теребовлянська міська рада започаткувала церемонію відзначення мешканців громади – присвоєння звання “Почесний громадянин Теребовлянської міської територіальної громади”. Торік цього почесного звання посмертно удостоїлись 39 громадян, 23 лютого нагороду отримали сім’ї ще 9-ти захисників. 

За особисту жертовність в утвердженні української державності та особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, заслуги перед громадою цього звання посмертно удостоєні теребовлянці, полеглі захисники російсько-української війни – Дмитроца Юрій, Крупа Михайло, Міщук Василь, Трусь Андрій, Псюрський Євген, Дзюнь Віталій, Петрів Сергій, Яременюк Сергій, Антошків Андрій.

“Ваші серця ніколи не перестануть боліти і зарадити горю неможливо. Ми поважаємо і цінуємо Вашу мужність та силу духу. Про хоробрих воїнів, наших земляків, які віддали життя за Україну, у нас залишається пам’ять. І її ми маємо берегти, як скарб, щоб гідно віддавати шану полеглим зараз і щоб навчити цього майбутні покоління”, – звернувся міський голова Теребовлі Олег Продан до матерів загиблих воїнів.

Рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин Теребовлянської громади” приймається на сесії міської ради. Атрибути почесного звання – посвідчення та нагрудний знак.