додому Новини Покинутих коней, які 30 разів потрапляли під обстріл, допомагають рятувати поліцейські

Покинутих коней, які 30 разів потрапляли під обстріл, допомагають рятувати поліцейські

437
На Харківщині поліцейські допомагають доглядати за кінною фермою, чий власник виїхав до рф і залишив коней напризволяще.

Ферма понад 30 разів потрапляла під обстріли. Одна стайня повністю знищена, інша — пошкоджена. Загинуло маленьке лоша, уламком поранило кобилу.

Тут залишилось 28 породистих скакунів. Їжу для них допомагають роздобути поліцейські офіцери, які працюють у громаді з літа.
Юридично розв’язати питання з конями зараз не можна, бо у них є власник. Він вивіз усі документи на тварин. Люди пропонували забрати коней по одному-два, але віддати комусь просто так їх неможливо. Тому поліцейські вирішили, що єдиний вихід — це допомагати фермі.
Залишається на фермі конюх Олексій. Він працює тут вже 12 років: прибирає, вигулює коней, годує. Олексій зізнається, що не міг залишити тварин помирати, але і самому було важко давати раду.
Найважче — взимку. Раніше стайні опалювалися, а тепер немає дров. Через влучання приміщення частково зруйноване, багато щілин.
Поранена під час обстрілу тварина досі повністю не одужала через уламок, який залишився у її тілі. Поліцейські офіцери громади знайшли ветеринара, який погодився її оглянути.
Спільно конюх Олексій, поліцейські, місцеві фермери та волонтери роблять усе, щоб тварини не загинули.