додому Новини Покращити ситуацію в області: новий начальник поліції Тернопільщини розповів про свої плани

Покращити ситуацію в області: новий начальник поліції Тернопільщини розповів про свої плани

993

Уже тиждень на посаді. 19 червня на Тернопільщині представили нового начальника Головного Управління Національної поліції області. Ним став полковник Сергій Зюбаненко. На посаду очільника поліції він призначений поки що тимчасово. За його словами, часу для оцінки оперативної обстановки у нашій області небагато, але новий керівник має перед собою певні завдання для її покращення. Більше про це далі.

У планах Сергія Зюбаненка провести ротацію в структурних підрозділах області, якщо на місці виявлять певні проблеми. Такі тимчасові кадрові зміни вже провели в Чортківському та Кременецькому районах.

Також у правоохоронних органах області на сьогодні створили спеціальні загони, які несуть службу в зоні бойових дій. 44 працівники поліції перейшли у підрозділ “Лють”. Ще 112 цивільних відібрали на конкурсній основі.

Серед іншого, Сергій Зюбаненко розповів відомі подробиці затримання голови Тернопільської обласної ради. Після інциденту пресслужба Всеукраїнського об’єднання «Свобода» заявила, що очільник облради отримував погрози з боку активістів московського патріархату. Тож це, зазначають, могло стати причиною політичної розправи над ним. Сергій Зюбаненко запевнив, що у поліцію щодо таких погроз ніхто не звертався.