Головна суспільство Поховали ще шестеро загиблих у ДТП на Хмельниччині 20 серпня

Поховали ще шестеро загиблих у ДТП на Хмельниччині 20 серпня

572

Сьогодні у Тернополі поховали ще шестеро загиблих у ДТП на Хмельниччині 20 серпня. Аби дізнатись останню інформацію стосовно водія вантажівки, єдиного, хто залишився живим у цій аварії, "Провінційні вісті" зв'язались з обласним управлінням міліції у Хмельницькій області. Ситиацію коментує керівник сектору зв'язків з громадськістю управління міністрества внутрішніх справ Хмельниччини Інна Глега.

ПВ: – Якою ви володієте стосовно ДТП, в якому загинуло 9 тернополян?

ІГ: – Остання інформація, яку ми маємо, мало чим відрізняється від попередньої. Єдине, що можу додати, що водій транспортного засобу, який став причиною аварії, наразі перебуває у Хмельницькому суді. І на даний момент вирішується питання про взяття його під варту. Тому що слідчі клопотали саме про те, щоб взяти його під варту.

ПВ:  – Зараз у Тернополі чимало говорять про особисті речі та гроші загиблих на місці аварії (підприємці їхали на закупи із чималими сумами). Чи усе збереглося, що відомо?

ІГ: – Коли на місце події прибули працівники міліції, там вже було багато людей, які зупинялись, коли побачили аварію. І усе, що знаходилось при потерпілих, працівники міліції пакували у відповідні пакети, опломбовували при понятих, тобто це були сумки, гаманці, всі речі опломбовували і все, що робили, при понятих і свідках. Тому якщо є якісь питання, хай люди звертаються але можу сказати, що якщо хтось намагається звинуватити працівників міліції, то наголошую, що там була маса людей, і все, що робили правоохоронці, робили на очах у понятих.

ПВ: – А чи віддали уже особисті речі сім'ям загибих?

ІГ: –  Я не можу вам точно сказати, бо всі речі являлись як речові докази, і можливо їх передали чи найближчим часом передадуть на зберігання відповідальним особам, тобто родичам.

ПВ: – Чи маєте інформацію про водія вантажівки? Чи уже відомо, яку відповідальність він може понести?

ІГ: – Остаточну міру відповідальності винесе суд, Але відповідно до санкції статті, відповідно до якої відкрили кримінальне провадження, йому загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here