додому суспільство Поховали ще шестеро загиблих у ДТП на Хмельниччині 20 серпня

Поховали ще шестеро загиблих у ДТП на Хмельниччині 20 серпня

727

Сьогодні у Тернополі поховали ще шестеро загиблих у ДТП на Хмельниччині 20 серпня. Аби дізнатись останню інформацію стосовно водія вантажівки, єдиного, хто залишився живим у цій аварії, "Провінційні вісті" зв'язались з обласним управлінням міліції у Хмельницькій області. Ситиацію коментує керівник сектору зв'язків з громадськістю управління міністрества внутрішніх справ Хмельниччини Інна Глега.

ПВ: – Якою ви володієте стосовно ДТП, в якому загинуло 9 тернополян?

ІГ: – Остання інформація, яку ми маємо, мало чим відрізняється від попередньої. Єдине, що можу додати, що водій транспортного засобу, який став причиною аварії, наразі перебуває у Хмельницькому суді. І на даний момент вирішується питання про взяття його під варту. Тому що слідчі клопотали саме про те, щоб взяти його під варту.

ПВ:  – Зараз у Тернополі чимало говорять про особисті речі та гроші загиблих на місці аварії (підприємці їхали на закупи із чималими сумами). Чи усе збереглося, що відомо?

ІГ: – Коли на місце події прибули працівники міліції, там вже було багато людей, які зупинялись, коли побачили аварію. І усе, що знаходилось при потерпілих, працівники міліції пакували у відповідні пакети, опломбовували при понятих, тобто це були сумки, гаманці, всі речі опломбовували і все, що робили, при понятих і свідках. Тому якщо є якісь питання, хай люди звертаються але можу сказати, що якщо хтось намагається звинуватити працівників міліції, то наголошую, що там була маса людей, і все, що робили правоохоронці, робили на очах у понятих.

ПВ: – А чи віддали уже особисті речі сім'ям загибих?

ІГ: –  Я не можу вам точно сказати, бо всі речі являлись як речові докази, і можливо їх передали чи найближчим часом передадуть на зберігання відповідальним особам, тобто родичам.

ПВ: – Чи маєте інформацію про водія вантажівки? Чи уже відомо, яку відповідальність він може понести?

ІГ: – Остаточну міру відповідальності винесе суд, Але відповідно до санкції статті, відповідно до якої відкрили кримінальне провадження, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.