додому Головні Показові тренування рятувальників-водолазів провели на Тернопільському ставі

Показові тренування рятувальників-водолазів провели на Тернопільському ставі

652

Показові тренування рятувальників-водолазів провели на Тернопільському ставі. Також рятувальники роздавали рибалкам листівки із правилами безпеки на замерзлих водоймах. За пізнавальним заходом слідкувала і наша знімальна група.

З самого ранку на Тернопільському ставі співробітники ДСНС України у Тернопільській області відпрацьовували прийоми саморятування на воді та тренували навики рятування потерпілих із застосуванням спеціальних засобів. Кажуть, мета заходу – нагадати людям про основні правила порятунку  у крижаній воді.

-Нам прийшло умовне повідомлення, що топиться людина на Тернопільському ставі. За допомогою аварійно-рятувального автообіля і першого відділення 1 ДПРЧ прибули на Тернопільський став. Зняли аварійні спорядження: катамаран, мотузка рятувальна кінець Александрова і за допомогою них рятували потерпілого, – каже рятувальник управління ДСНС України в Тернопільській області АНТОН ЮРЕЧКО.

Аби застерегти від небезпеки, рятувальники проводили роз’яснювальні роботи і роздавали спеціальні листівки рибалкам, що перебували на кризі. Кажуть, за один день їх на тернопільський став виходить від тридцяти до п’ятдесяти.

На сьогодні крига на Теропільському ставі вкрай небезпечна. Ми категорично не рекомендуємо виходити не тільки на Тернопільський став, а й  на інші водойми області. Ми бачим, що різкі перепади температури від плюсових до мінусових, а в такий період крига є вкрай небезпечною і крихкою, – розповідає начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи управління  ДСНС України в Тернопільській області СЕРГІЙ ДАНІЛІН.

З початку року на водоймах області загинуло шість осіб. Одина людина потрапила під лід, її вдалося  врятувати. Застерігають, крига у цю пору дуже крихка, тому на лід виходити не рекомендують.