додому АТО Поховали Зіновія Флекея, бійця Тернопільського батальйону “Збруч

Поховали Зіновія Флекея, бійця Тернопільського батальйону “Збруч

855

vlcsnap-2014-10-06-15h17m38s71Сьогодні поховали Зіновія Флекея, бійця Тернопільського батальйону територіальної оборони “Збруч”. 44-річний чоловік трагічно загинув від вибуху гранати у п’тницю, 3 жовтня. Співчуваємо рідним і близьким.

В скорботі батьки Зіновія Флекея, родина, друзі, бойові побратими. Дружини і дітей у чоловіка не було. 44-річний Зиновій Флекей покинув роботу у Італії, аби стати на захист України, розповідають його рідні. Патріотизм для нього був вищим за особисті статки та безпеку. Батькам про те, що пішов у добровольці, не сказав.

– Він був за кордоном на заробітках, довший час в Італії, але перебувати там не міг відколи взнав, що на Україні маємо таку біду і без вагань, приїхавши сюди, відправився на Схід. Спочатку на Майдані був, всю зиму стояв. Отримав поранення, перебував у лікарні близько місяця, лікували. Поранення мав нижніх кінцівок. А потім коли рани зажили, він ще раз спробував їхати в Італію, а після цього, приїхавши, сказавши що не може там бути, відправився на Схід, – розповідає двоюрідний брат Зіновія Флекея Павло Флекей.

Зіновій Флекей записався добровольцем у військкоматі. У серпні підписав контракт та відбув на службу в сформованому із тернополян батальйоні територіальної оборони “Збруч”. Військовий підрозділ на Херсонщині охороняє кордон із окупованим Кримом. Для товаришів по службі, кажуть, відразу став надійним побратимом і добрим другом.


– Служили з Зіновієм в одному взводі, він приїхав до нас, ми вже були там. Влився в колектив, нормальною людиною був, веселою.  Я би хотів його просто побачити, бо я поїхав в відпустку, це є останнє, що я його бачив, – каже боєць батальйону територіальної оборони “Збруч” Володимир Вівчар.

У бойових діях батальйон територіальної оборони “Збруч” не бере. Зіновій Флекей трагічно загинув від вибуху гранати у п’ятницю, 3 жовтня – така попередня інформація. Як саме це сталося, військові з’ясовують, втім рідні кажуть – це вже несуттєво.

– Нам ніхто не пояснював і ми цього не знаємо і чи це вже має значення? Він був у воєнний час, там і загинув.  Був гідним патріотом, був вірним, щирим, добрим братом. Ми сумуємо за ним, – каже Павло Флекей.

Поховали бійця на Микулинецькому кладовищі. Співчуваємо горю рідних і близьких.