![369297068_595942446040047_2955005619720625318_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/369297068_595942446040047_2955005619720625318_n.jpg)
22 серпня поховали 29-річного військовослужбовця Миколу Перешлюгу з села Оленівка Гримайлівської ОТГ.
Про це повідомили на Fb-сторінці Гримайлівської ОТГ.
“Важко знайти слова втіхи рідним і близьким, коли зупиняється серце сина, батька, чоловіка, друга, побратима і просто людини, безстрашного воїна, котрий приймав участь в АТО в 2015-16 рр. ставши на захист української держави, і в липні 2023 року вдруге став до лав ЗСУ, боронити наш дім. Солдат в/ч А 0998. Світлі спогади про Миколу, який гідно прожив життя, любив Україну, завжди будуть сильнішими за смерть”.
Загинув боєць 13 серпня поблизу населеного пункту Шуми Донецької області.