додому культура Поетеса з Луганщини презентувала у Тернополі нову книгу, яку починала писати під...

Поетеса з Луганщини презентувала у Тернополі нову книгу, яку починала писати під обстрілами

808
“Я б’ю у дзвони України”. Під такою назвою у Тернопільські міській бібліотеці для молоді відбувся творчий вечір української поетеси з Луганщини Ганни Гайворонської. Захід приурочили Дню Незалежності нашої країни. Повномасштабна війна змусила письменницю залишити рідну домівку в Кремінній, що поблизу Сєвєродонецька. Прихисток Ганна Гайворонська знайшла в Тернополі. Тут і продовжує писати вірші. Для своїх нових читачів пані Ганна презентувала 13-тої поетичну збірку – «Ключі від сонця».
Поезію слухала Юлія Пацкаль.
“Біла ластівка Донбасу – саме так називають українську поетесу з Луганщини Ганну Гайворонську. Письменниця тривалий час мешкала в Кремінній, поблизу Сєвєродонецька. Там і розвивала свою творчість. Проте повномасштабна війна змусила поетесу покинути рідну домівку та шукати прихистку.
Ганна Гайворонська, українська поетеса: “Місяць була я під обстрілами. Дуже сподівалася, що ось це все закінчиться страхіття, але було уже видно, що окупанти підступають, були дуже великі бої. І тому я вирішила виїхати”.

Наразі Ганна Гайворонська мешкає в Тернополі, а її рідна Кремінна – окупована. І хоч поетесі довелося покинути домівку, але творчість вона не полишила. До того ж письменниця в час повномасштабної війни випустила творчий доробок поповнила 13-тою книжкою. До збірки «Ключі від сонця» увійшло близько 70-ти віршів. Частину з них Ганна Гайворонська написала ще перебуваючи під обстрілами на Луганщині.

Вже тут поетеса допрацювала свою збірку та напередодні Дня Незалежності України презентувала її в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Зізнається, у книзі читачі зможуть знайти рядки про біль і втрати цієї війни, про її рідну Кремінну та незламність українців.

Знайти збірку «Ключі від сонця» можна у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Наразі ж Ганна Гайворонська готує вже нову, 14-ту книгу про наш народ, про Україну та її рідну Луганщину.