додому політика Акцію “Вставай, Україно!” проведуть у Тернополі 29 березня

Акцію “Вставай, Україно!” проведуть у Тернополі 29 березня

387
Акцію Вставай, Україно! проведуть у Тернополі 29 березня

Акцію "Вставай, Україно!" проведуть у Тернополі 29 березня. Організовують акцію політичні сили: Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" та політична партія "Удар" Віталія Кличка  У Тернопіль приїдуть лідери опозиції Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко. Початок акції – о 16 годині біля символічної могили вояків Української повстанської армії, що на проспекті Степана Бандери.

Василь Деревляний, народний депутат України: "До акції залучаються по нашій лінії від трьох з політичний сил з кожного району будуть організовано їхати колонами наші з трьох політичних сил і всі ті, хто хочуть доєднатися. І просимо вас теж долучитися".

Олексій Кайда, народний депутат України: "Люди прекрасно розуміють цю ситуацію, бачать,що відбувається і тому, власне, ті багатотисячні акції, не дивлячись на погоду. У Вінниці йшов дощ, у Львові сніг. Але ця акція показала, що вже українська нація перестає бути байдужою".

Ігор Побер, народний депутат України: "Наша акція на Тернопільщині буде найбільш людною, збиреться найбільше людей. Ми очікуємо близько 15-20 тисяч людей. Я думаю, що це так буде і погода нам цьому посприяє. Хоча яка би погода не блуа у наслюди зберуться, у нас люди активні".

Акцію протесту "Вставай, Україно!" вже провели у Вінниці, Ужгороді, Львові. У Тернополі її проведення запланували на п'ятницю, 29 березня. Учасників збиратимуть на проспекті Степана Бандери біля символічної могили воїнам УПА. Учасники вирушать пішою ходою до пам'ятника Степану Бандері. О 17 годині там розпочнуть віче. Наприкінці акції організатори планують прийняти резолюцію з вимогами до діючої влади.