Головна освіта Подвійний диплом можна отримати, взявши участь у освітній програмі ТНТУ ім. І....

Подвійний диплом можна отримати, взявши участь у освітній програмі ТНТУ ім. І. Пулюя та Люблінської політехніки

617

Подвійний диплом – український та польський – можна отримати, взявши участь у освітній програмі тернопільського національного технічного унверситету імені Івана Пулюя та Люблінської політехніки. Про тонкощі та переваги такого навчання сьогодні студентам ВИШу розповіла польська делегація, на чолі із ректором Люблінської політехніки, професором Пйотром Кацейком.

Спільну освітню програму подвійних дипломів із Люблінською політехнікою тернопільский технічний університет розвиває вже другий рік поспіль. Із початком навчального року вона буде доступна для всіх магістерських спеціальностей. Програма дозволяє навчатись за узгодженим навчальним планом спочатку у Тернополі, а далі – ще два семестри у Люблінській Політехніці. За результатами захисту дипломних робіт в Україні та Польщі вони отримують два магістерських дипломи. Коштує таке навчання тисячу євро. Бути учасником такої програми, розповідають в університеті, дешевше, аніж просто вступати до польського ВИШу. А головне, що студенти розширюють свій світогляд, поглиблено вивчають польську мову та мають переваги при працевлаштуванні.

Микола Митник, перший проректор ТНТУ ім. І. Пулюя: "Якщо говорити навіть про працевлаштування в нашій державі, то зараз, як правило, фірми, які орієнтуються на співпрацю з країнами Європейського Союзу, з іншими країнами світу, вимагають знання і мови країни спілкування, вимагають, можливо, і деякі підходи із знанням практики і теорії ведення бізнесу".

Пйотр Кацейко, ректор  Люблінської Політехніки: "Можно жить в другой стране, посмотреть на другие условия жизни и работы, и еще получить два диплома – диплом украинский и диплом польский, который, можна сказать, может помочь некоторым из ваших студентов войти в Европу".

Андрій Гаймер, учасник україно-польської програми подвійних дипломів: "Предмети, які вони викладають, то те, що актуально на ринку праці закордоном. Їхній ринок праці зосереджений якраз на тому, що нас там навчають. Ми дивились вакансії, які є в різних компаніях,  то там якраз те, що ми зараз вивчаємо. Тобто, в них є потреба в спеціалістах, яких готує Люблінська політехніка".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here