додому Головні Подробиці розвитку справи побиття волинських журналістів на Тернопільщині

Подробиці розвитку справи побиття волинських журналістів на Тернопільщині

1415

За допомогою в об’єктивному висвітленні ситуації до телеканалу TV-4 звернулись наші колеги-журналісти із Волині. Вони розповіли, що на Теребовлянщині під час зйомок їх побили. Медійники кажуть, що розслідували нелегальний продаж пального у смт Дружба. Але під час роботи, їх закрили у кабінеті, побили і зламали техніку. Подробиці конфлікту з’ясовувала Анастасія Солтисяк.

Ще з лютого цього року кореспонденти із Волині взялися за розслідування незаконних заправок. До працівників ЗМІ почали звертатися люди. Небайдужі повідомили медійникам про незаконний продаж пального у селищі міського типу Дружба Теребовлянського району. Законність заправних станцій на Тернопільщині 20 квітня журналіст і оператор з’ясовували уже за налагодженим планом, – розповідає Роман Харченко.

-Приїхали до заправної станції, зробили контрольну закупку і після цього представились, пред’явили посвідчення. Ми попросили у нього документи. Він каже: Я Вас зараз проведу і всі документи Ви можете спитати у керівництва.

Відеооператор розповідає, незнайомець був приємної зовнішності і поводив себе люб’язно. Проте за мить почалося те, чого медійники не чекали. У кабінеті їх закрив ще один чоловік, якого вони вже пізніше впізнали із фото – це директор закладу.

-Він відбирає фотоапарат. Починає бити мене фотоапаратом по голові. Отут синяк трохи є. Я падаю, він б’є мого журналіста Сергія. 

Об голову оператору розбили камеру, а журналісту розсікли щоку. Однак викликати ані швидку, ані поліцію працівникам ЗМі директор змоги не давав, кажуть журналісти.

За обома заявами відкрили кримінальні провадження.

Схожа новина: Стартував проект “Ні – безкарності за злочини проти журналістів”