Головна Анонс Подорожчання вартості проїзду в маршрутках – тема “Межі правди” 31 травня

Подорожчання вартості проїзду в маршрутках – тема “Межі правди” 31 травня

382

456-300x240Тернопільські перевізники заговорили про подорожчання вартості проїзду в маршрутках до 3,50 грн. Кажуть, ситуація критична, і гроші з підвищення підуть, найперше, на заробітну плату водіїв. Що обіцяють перевізники натомість?

Чи покращиться якість надання послуг у транспорті? Чи погодяться тернополяни на таке подорожчання? Про це говоритимемо у програмі «Межа правди» 31 травня о 20.00

Гостями студії будуть перевізники, представники влади та громада. Беріть участь у дискусії, номер телефону 43-41-00. Розмова буде цікавою!

Запитання залишайте на сайті телеканалу.

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. Нещодавно зіткнулись із такою ситуацією. У місті був парад випускників, ми домовились з хлопцем зустрітись в центрі, бо мали справи в Білій. доїхати в центр було нереально, це по-перше. Невже не можна було подбати про якісь об’їздні шляхи, всі ж знали про цей парад!! А коли він нарешті закінчився і до зупинки приїхав восьмий автобус, то водій, зупинившись, постійно рушав, люди застрибували на ходу. Стояла і старенька пара дідусь і бабуся, які теж довго чекали на маршрутку, він на них навіть не звернув уваги, від’їжджав від них, не даючи навіть підійти до маршрутки. А тоді почав кричати до нас, шо ми заповільно рухаємось, шо він не встигає по графіку через той парад.
    Але скажіть, маршрутки для того, аби возити людей, а не просто носитись туди-сюди по графіку. Тим паче, що той графік, на скільки я знаю, постійно просять десь розмістити на сайті якомусь і не допросяться. Ніби-то, користуйтесь додатком “Детранспорт”. Але так не має бути!
    Вже не вперше бачу, як до людей ставляться як до бидла!!!! Коли водій кричить на людей – це вже звична справа.
    По 2 гривні вам ставити проїзд!!!!!!!

  2. Я категорично проти підняття вартості проїзду! Пасажири мають отримувати високоякісні послуги (!!!) на цьому наголошую! Маршрутки мають бути охайні, водії – ввічливі, не курити в салоні, не рушати допоки двері не зачиняться! Поки цього всього немає – мені плювати, які в них там зарплати! Ці маршрутчики – одні хами!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here