Головна допомога Поділитись кров’ю закликають тернопільські пластуни

Поділитись кров’ю закликають тернопільські пластуни

355

Поділитись кров’ю закликають тернопільські пластуни. Благадійна акція, що охопила декілька областей України, сьогодні стартувала у Тернополі. Основна її мета – закликати людей здавати кров у непростий  для країни час. Адже крапля  крові – чиєсь врятоване життя!

Всеукраїнський Марафон “Тиждень Здачі Крові” сьогодні стартував у Тернополі. Охочі поділитись кров’ю протягом тижня можуть звернутись у Центр переливання крові та після необхідних обстежень можуть взяти участь у акції. Як запевняють у Центрі, процедура  здачі  є нетривалою та безболісною. Проходить вона у спеціальному боксі під наглядом медиків та у стерильних умовах. Загальна тривалість забору крові  триває до 10 хвилин, діюча норма взятої крові за один раз – 450 мілілітрів, здавати кров можна один раз на два місяці. Сьогодні Центр переливання крові  працює у звичному режимі, проте у центрі запевнили, що до напливу донорів готові.

У центрі розповіли, що із початком поєнних дій на Сході країни, кількість бажаючих поділитись кров’ю збільшилась. Часто люди просять, щоб їхня кров допомогла постраждалим саме зі Сходу. Проте кров, яку здають у Тернополі використовують для потреб області. Тому вся кров, що буде зібрана під час акції буде використовуватись у межах області, постраждалим під час АТО вона буде транспортована лише за сеціальною вказівкою.

Тернопільський пластун Роман Борщ також прийшов у центр, щоб  здати кров для людей, що постраждали під час воєнних дій.

– Оскільки нами організовується така акція, мета її досить благородна, тобто зібрати кров для людей, які цього потребують. На разі, я думаю, вона є як ніколи актуальною, оскільки події, які зараз відбуваються на Сході якраз потребують люди донорів. Я саме прийшов для того, щоб свою кров направти на Схід, щоб її перелили комусь із учасників АТО, – каже донор Роман Борщ.

Триватиме акція з  23 до 27 червня, організатори акції закликають тернополян долучитись до марафону та допомогти людям, що потребують  крові.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here