Головна благоустрій Подавати показники лічильників у “Тернопільводоканал” можна не лише телефоном

Подавати показники лічильників у “Тернопільводоканал” можна не лише телефоном

553

Подавати показники лічильників у "Тернопільводоканал" можна не лише телефоном, нагадують у комунальному підприємстві. Більшість тернополян заміри водомірів подають саме наприкінці місяця. Через це – великий наплив телефонних дзвінків і часто зайняті лінії водоканалу. У "Тернопільводоканалі" підказують: щоб не чекати довго на телефонній лінії, подавати показники лічильників при оплаті на пошті чи в банку, на сайті підприємства або ж телефоном, але не в останні дні місяця.

Таких дзвінків з 8 ранку до 17:15 в останні дні місяця один оператор приймає 800, а то й тисячу. 

– В останні дні місяця дуже важко. В режимі 800 дзвінків в день подають показники. Це практично щохвилини дзвонять, – розповідає Юлія, яка приймає покази лічильників у КП "Тернопільводоканал".

Подавати показники лічильника можна за трьома номерами телефонів. Ліній, де приймають покази, є чотири. Та якщо протягом місяця цього вистачає, то в останні дні тернополяни телефонні лінії "обривають". 


Водоканалівці наголошують, показники лічильників не обов'язково подавати саме телефоном. Їх можна повідомити касиру при оплаті на пошті чи у будь-якому відділенні банків. Також до послуг споживачів і сайт підприємства. Кожен тернополянин може ввести показники навіть не виходячи з дому. На сайті "Тернопільводоканалу" потрібно знайти вкладку "Внесення показників лічильників" і заповнити усі поля. Якщо ви все ж прихильник телефонного подання показів водомірів, то робити це радять не в останні дні місяця.

– Ми нашим споживачам рекомендуємо показники передавати з 6 по 28 число протягом місяця. Показники можна подавати в будь-який день протягом того періоду. Виначити для себе календарний період, наприклад, 15 число і кожного місяця старатися в той самий час подавати показники, – каже начальник відділу розрахунків населення КП "Тернопільводоканал" Руслан Бурмас.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here