![дія](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/612552_4af1505e54af39233e40a773d6ec60133946f2ea043314a47952ca49b8712aea1712059274.jpg)
Відтепер заявники, які бажають подати заяви до міжнародного Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України, мають можливість скористатися для цього вебпорталом «Дія», про це інформує пресслужба Міністерства юстиції України у Фейсбуці. У Мін’юсті уточнюють, що раніше подання заяв до міжнародного Реєстру збитків було доступним лише через мобільний застосунок «Дія». Тепер заявники можуть подати заяви, скориставшись будь-яким пристроєм з доступом до Інтернету: комп’ютером, планшетом або мобільним телефоном без необхідності встановлення мобільного застосунку «Дія», – ідеться у повідомленні. Окрім того, зазначається, що подання заяв через застосунок «Дія» також залишається доступним.