додому Новини Податковій міліції України – 15 років

Податковій міліції України – 15 років

545

Більше 11 мільйонів гривень отримав державний бюджет завдяки роботі підрозділів податкової міліції Тернопільської області. У боротьбі за економічні інтереси держави податкова міліція викрила більше півсотні злочинів у сфері оподаткування. Такі підсумки 2012 року підбила податкова міліція. А сьогодні, 5 лютого, цей підрозділ державної податкової служби відзначає 15-річчя.

Впродовж 15 років кардинально змінилася філософія роботи податкової міліції, наголошує її начальник у Тернопільській області Ігор Сторожук.

– Ми дистанціювалися від платників податків малого та середнього бізнесу. Хочу зауважити, що 15 років назад кримінальне покарання наступало за несплату 1700 грн. На даний час ця сума зросла більш як у 330 разів і станом на 1 січня 2013 року вже становить 573,5 тисяч гривень. І продовжує зростати, – розповідає начальник УПМ ДПС у Тернопільській області Ігор Сторожук.

За минулий рік податкова міліція Тернопільської області з незаконного обігу вилучила майна на суму майже два мільйона гривень. Припинила діяльність шести підпільних цехів з нелегального виробництва алкоголю. Під контролем податкової міліції і переможці тендерів, які виконують роботи за гроші з бюджету. У минулому році порушели вісім кримінальних справ проти таких підприємств. Підрозділ податкової міліції намітив напрямки роботи і на 2013 рік.

– Встановлення злочинних груп, діяльність яких направлена на конвертацію грошових коштів, протидія незаконному відшкодуванню ПДВ, оперативне супроводження процесів адміністрування цього податку, протидія розкраданню та легалізації привласнених бюджетних коштів, отриманих за результатами тендерних процедур, виявлення та ліквідація незаконних виробництв підакцизних товарів, перекриття каналів їх контрабандного постачання в Україну, контроль за надходженням до місцевих бюджетів, відпрацювання інтернет-простору, де  отримуються тіньові прибутки, відпрацювання імпортерів підприємств експортерів компаній з управління активами, які виводять прибуток з під оподаткування шляхом придбання неліквідних цінних паперів від офшорних компаній, – каже Ігор Сторожук.