додому суспільство Представили керівників територіальних органів Міндоходів і зборів України в Тернопільській області

Представили керівників територіальних органів Міндоходів і зборів України в Тернопільській області

430

Сьогодні представили керівників територіальних органів міністерства доходів і зборів України в Тернопільській області. Міністерство, яке наприкінці минулого року об'єднало митну та податкову служби в одне відомство, нині проходить процес становлення. Сьогодні Тернопільщина офіційно отримала своїх керівників цієї структури, яких особисто представив заступник міністра доходів і зборів України.

Відповідними наказами міністерства іще від четвертого червня цього року начальником головного управління Міндоходів в Тернопільській області призначили Олександра Вітрука, який до цього очолював Державну податкову службу у Тернопільській області. Заступником Олександра Вітрука призначили Ігоря Сторожука, який був начальником управління податкової міліції ДПС у нашій області. Також він став начальником слідчого управління фінансових розслідувань. Микола Харкавий, очолював Тернопільську митницю, нині перебуває у відпустці, отримав посаду начальника Тернопільської митниці Міндоходів України.

Андрій Ігнатов, заступник міністра доходів і зборів України: "Ми повинні працювати над наповненням дохідної частини бюджету, створюючи умови для розвитку підприємництва та міжнародній торгівлі. Переконаний, новопризначене керівництво регіону консолідуватиме усі зусилляна виконання цих відповідальних завдань та впевнено їх реалізовуватиме".

Олександр Вітрук, начальник головного управління Міндоходів в Тернопільській області: "Очолювати головне управління міндоходів у Тернопільській області це для мене честь і ще більше, безумовно, відповідальність. Процес об'єднання в одне відомство податкової та митної служби відбувся. Сьогодні ми єдине Міністерство з єдиними цілями та завданнями. // Ми впевнено робимо поступальні кроки спрямовані на розбудову міністерства загалом і головного управління в Тернопільській області зокрема".