![vlcsnap-2022-12-23-17h42m06s491](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/vlcsnap-2022-12-23-17h42m06s491-640x360.png)
Напередодні Нового Року й Різдва у повітрі панує атмосфера світла й радості. Благодійники з Тернополя переконані, кожен з нас має не лише вірити у дива, а й творити їх. Волонтери “Платформи Єдності” стали помічниками Святого Миколая. Вони організували для дітей військових, рятувальників та нацгвардійців виставу, а також передали подарунки від чудотворця. Щоб у такий складний воєнний час подарувати найменшим українцям радісні емоції.