додому Новини Подарувати “очі” для розвідки: у Тернополі провели благодійний вечір аукціонів на підтримку...

Подарувати “очі” для розвідки: у Тернополі провели благодійний вечір аукціонів на підтримку ЗСУ

530
Подарувати “очі” для розвідки. У Тернополі провели благодійний вечір аукціонів на підтримку наших Збройних сил. Все для того, аби зібрати кошти на чотири літачки «Валькірія» для 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола. Такі безпілотники допомагають бійцям дистанційно проводити розвідку, коригувати артилерійський вогонь для знищення ворожої техніки. Також на благодійному вечорі збирали й на пікап для 53 механізованої бригади. На заході побувала і наша Юлія Пацкаль.
Прапор від підрозділу ракетних військ, футболка з автографом Валерія Залужного, сіль із шахт Соледару. Ці та інші лоти розіграли на благодійному аукціоні, який провели у Тернополі. Організував захід благодійний фонд “Створені перемагати”, аби зібрати кошти на 4 безпілотних літачки “Валькірія” для 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола. “Валькірія” – це очі в небі для розвідки. Безпілотники допомагають бійцям дистанційно коригувати артилерійський вогонь по ворожій техніці та зберігати життя українських захисників.

Майя Юркевич, засновниця благодійного фонду “Створені перемагати”, коментує: “Ми спеціалізуємося по забезпеченню захисників безпілотниками, а також оптикою. Але зараз ми обрали один напрям – це безпілотники. Бо воювати має техніка, а наші захисники залишатися живими“.

Аби зібрати необхідну суму волонтери загалом підготували близько сотні “тихих” лотів. І ще 12 головних. Серед них – сумка з вишитими тризубами ручної роботи Майї Юркевич. Волонтерка каже, полюбляла вишивати ще з малечку, а тепер своїми виробами може допомагати нашим захисникам.

Окрім цього на заході благодійний фонд “МАМА” організував збір коштів на потреби 53 окремої механізованої бригади. Серед цінних лотів вино 1945 року та трофейна каска.

Ірина Ковальська, голова благодійного фонду “МАМА”, каже:  “Ми приєдналися до ініціативи дівчат і також приймаємо участь у цьому аукціоні. Ми збираємо на пікап для кулеметного підрозділу 53-ї бригади”.

Відвідати аукціон, аби підтримати наших захисників і захисниць прийшла й тернополянка

Оксана Вишньовська. Розповідає: її рідні теж взяли до рук зброю та стали на захист нашої країни. Жінка переконана: до справ заради нашої Перемоги має докластися кожен.

Завдяки аукціону волонтерам вдалося зібрати понад 300 тисяч гривень на безпілотники і більше 50-ти тисяч гривень на автівку. Благодійники повідомили, що цієї суми достатньо, щоб закрити збір.