додому суспільство Подарунок від “Укрзалізниці”: через Тернопіль курсуватимуть додаткові потяги на час Новорічних та...

Подарунок від “Укрзалізниці”: через Тернопіль курсуватимуть додаткові потяги на час Новорічних та Різдвяних свят

473

Подарунок від "Укрзалізниці": через Тернопіль курсуватимуть додаткові потяги на час Новорічних та Різдвяних свят, а за потреби вагони та поїзди загалом ще додадуть, каже начальник залізничного вокзалу станції "Тернопіль". До святкових днів іще більше місяця, втім? на "Укрзалізниці" уже визначилися із попередньою кількістю та напрямками додаткових потягів. Квитки – уже в касах вокзалів.

На час Новорічних та Різдвяних свят для станції "Тернопіль" попередньо визначили 7 додаткових потягів.

Михайло Жуков, начальник залізничного вокзалу станції "Тернопіль": "Основний напрямок – це є Київ, Одеса, також 226 поїзд буде до Харкова, Ужгород-Харків, курсувати. І, безумовно, буде до Черкас".

Іще один потяг, чи, як кажуть залізничники, пара потягів, частково змінить існуючий маршрут.

Михайло Жуков, начальник залізничного вокзалу станції "Тернопіль": "Восьма пара поїздів, це буде з сьогоднішнього дня буде курсувати значить, через Тернопіль, але вона буде проходити через Чортків. Чернівці, Чортків, регіон, який будем називати Південний. З Заліщик також можна буде виїжджати. Тобто Софіївський поїзд, 59-ий і 60-ий".

Аби не було ажіотажу ближче до свят, Михайло Жуков запрошує пасажирів купувати квитки на святкові дні завчасно.

Михайло Жуков, начальник залізничного вокзалу станції "Тернопіль": "Попередній продаж 6,7,8,9 каса, також сервіс-центр наш, є в нас телефон 47-24-24 по замовленні і через інтернет також квитки можна придбати".

Завчасна купівля квитків допоможе попередньо побачити запити пасажирів на поїздки у свята. Якщо виділених потягів та вагонів не вистачатиме, їх додадуть, каже Михайло Жуков .