Головна суспільство Подарунки від Миколая отримали діти з багатодітних сімей, будинків сімейного типу та...

Подарунки від Миколая отримали діти з багатодітних сімей, будинків сімейного типу та будинків-інтернатів

1418

Подарунки від святого Миколая сьогодні отримали і діти з багатодітних сімей, будинків сімейного типу та будинків-інтернатів Тернопільщини. Вже традиційною в нашій області стала акція "З відкритим серцем до кожної дитини", зініційована Тернопільською облдержадміністрацією. Одяг, взуття, солодощі, побутову то оргтехніку отримали малозабезпечені діти з усіх куточків Тернопілля.

Сьогодні з самого ранку Театральним майданом Тернополя на санях із помічниками роз'їжджав Миколай. Подарунки у різні куточки Тернопільської області йому допомагали розвозити керівники обласних установ та організацій, органів влади. Вони вирушили у села, селища та містечка, щоб передати святкове багатодітним родинам, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, вихованцям дитбудинків.

Петро Гоч, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації: "Ми намагалися так зробити, щоби ці подарунки були приємні, з однієї сторони, а з іншої сторони – корисними, тому для дітей це будуть солодощі, це будуть якісь іграшки, це буде одяг. А для навчальних закладів, для інтернатних закладів це буде те, що вони замовили Миколаю, вони також йому писали листи. Я знаю, що поїхала і побутова техніка, і оргтехніка поїхала, і певний спортивний інвентар поїхав".

Наталя Найчук, начальник управління у справах сім'ї та молоді Тернопільської ОДА: "16 сімей  – сім'ї, які мають 10 і більше дітей, сьогодні отримують подарунки. І ще в нас є така ідея, я думаю, що голова відгукнеться на неї. В нашій області за минулий рік народилося тільки 2 трійні, тобто є 2 сім'ї, в яких народилося по 3 діток, і тому ми б хотіли як на перспективу нашої області як розвиток народжуваності відвідати ще цих 2 сім'ї, це сім'ї в Теребовлянському і Підволочиському районі".

Ще 22 багатодітні сім'ї отримають подарунки до Нового року. А тим часом Миколай разом із подарунками передав дітям вітання і настанови поводитись гарно цілий рік, аби наступного він прийшов знову.

Миколай: "Дорогі дітки! Будьте чемні, слухайте батьків, рідних, слухайте вчителів! Добре вчіться, добре працюйте, про себе дбайте і про Україну не забувайте. На щастя, на здоров'я, на добро, на радість, на славу нашої України, ростіть кожна гарна, добра, здорова дитина".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here