додому суспільство Подарунки від Миколая отримали діти з багатодітних сімей, будинків сімейного типу та...

Подарунки від Миколая отримали діти з багатодітних сімей, будинків сімейного типу та будинків-інтернатів

1688

Подарунки від святого Миколая сьогодні отримали і діти з багатодітних сімей, будинків сімейного типу та будинків-інтернатів Тернопільщини. Вже традиційною в нашій області стала акція "З відкритим серцем до кожної дитини", зініційована Тернопільською облдержадміністрацією. Одяг, взуття, солодощі, побутову то оргтехніку отримали малозабезпечені діти з усіх куточків Тернопілля.

Сьогодні з самого ранку Театральним майданом Тернополя на санях із помічниками роз'їжджав Миколай. Подарунки у різні куточки Тернопільської області йому допомагали розвозити керівники обласних установ та організацій, органів влади. Вони вирушили у села, селища та містечка, щоб передати святкове багатодітним родинам, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, вихованцям дитбудинків.

Петро Гоч, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації: "Ми намагалися так зробити, щоби ці подарунки були приємні, з однієї сторони, а з іншої сторони – корисними, тому для дітей це будуть солодощі, це будуть якісь іграшки, це буде одяг. А для навчальних закладів, для інтернатних закладів це буде те, що вони замовили Миколаю, вони також йому писали листи. Я знаю, що поїхала і побутова техніка, і оргтехніка поїхала, і певний спортивний інвентар поїхав".

Наталя Найчук, начальник управління у справах сім'ї та молоді Тернопільської ОДА: "16 сімей  – сім'ї, які мають 10 і більше дітей, сьогодні отримують подарунки. І ще в нас є така ідея, я думаю, що голова відгукнеться на неї. В нашій області за минулий рік народилося тільки 2 трійні, тобто є 2 сім'ї, в яких народилося по 3 діток, і тому ми б хотіли як на перспективу нашої області як розвиток народжуваності відвідати ще цих 2 сім'ї, це сім'ї в Теребовлянському і Підволочиському районі".

Ще 22 багатодітні сім'ї отримають подарунки до Нового року. А тим часом Миколай разом із подарунками передав дітям вітання і настанови поводитись гарно цілий рік, аби наступного він прийшов знову.

Миколай: "Дорогі дітки! Будьте чемні, слухайте батьків, рідних, слухайте вчителів! Добре вчіться, добре працюйте, про себе дбайте і про Україну не забувайте. На щастя, на здоров'я, на добро, на радість, на славу нашої України, ростіть кожна гарна, добра, здорова дитина".