Головна Новини Подарунки, теплий одяг, медикаменти, бензопили та генератори повезли для бійців АТО волонтери

Подарунки, теплий одяг, медикаменти, бензопили та генератори повезли для бійців АТО волонтери

669

popular-christmas-gifts-in-polandНоворічні подарунки, теплий одяг, медикаменти, бензопили та генератори повезли для бійців АТО волонтери Логістичного центру Тернополя. Машини з допомогою на Схід відправляють щомісяця, та перед новорічними святами поїздки почастішали, адже тернополяни активно взяли участь у підтримці воїнів.

Попри новорічні подарунки, теплий одяг, медикаменти, засоби гігієни та харчування на Схід відправляють бензопили, генератори та сокири. Студенти Тернополя разом із волонтерами Логістичного центру зробили низку заходів до Дня Миколая: випікали пряники, виготовляли спиртівки та організовували аукціон “Побачення з волонтером”.

– Він розпочався 25 листопада і буквально опівночі 13 грудня завершився. Люди заходили на нашу сторінку у фейсбуці. Там був альбом, 15 волонтерів, і можна було обирати того волонтера який найбільше довподоби, під фотографією робити свої ставки. Перший внесок був необмежений, кожна наступна платня збільшувалась на 20 гривень. Збирали на бензопили, тому що це хлопці у нас найбільше просять. і вони є досить дороговартісними. Одна пила вартує 1600 гривень, – розповідає волонтер Ольга.

– Склад зараз майже пустий, але ми його знову наповнюємо, тому що в п’ятницю загружали буса на Схід. Вигрузили майже все, загрузили дуже багато теплих речей, подаруночки-миколайчики, випічку всю тоже забрали, берци теплі, одяг теплий, шкарпетки теплі, флісові кофти, змінну форму, змінну білизну. Тому зараз ми знову стараємося наповнити склад ,тому що сьогодні-завтра знов планується ще одна погрузка, – каже волонтер Віталій.

На аукціоні заробили понад 10тисяч гривень, які витратять на нагальні потреби для бійців АТО. Схожі акції планують проводити і наступного року, та лотами на аукціоні стануть не волонтери, а воїни, які повернуться з передової. Переможці конкурсу зможуть поспілкуватися з ними віч-на-віч. Організатори запевняють, що з допомогою таких проектів час можна провести корисно і приємно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here