додому Новини Подарунки до Нового року та Різдвяних свят отримали “сонячні діти” Тернополя

Подарунки до Нового року та Різдвяних свят отримали “сонячні діти” Тернополя

1243

Подарунки до Нового року та Різдвяних свят отримали вихованці Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи для дітей, які потребують корекції розумового розвитку. Вихователі розповідають – діти сонця завжди радіють таким сюрпризам і дуже люблять, коли до них приходять гості. У відповідь волонтерам подарували святковий концерт.

У Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі навчається майже сотня дітей з особливими потребами. Вихователі розповідають, такі діти потребують уваги, підтримки та опіки не лише від батьків та педагогів, а й інших людей. Новорічно- Різдвяний період для них – особлива пора, адже у цей час до них часто приходять гості, і не з порожніми руками. Такі візити сонячні діти дуже люблять.

– Ми відчуваємо в людських обличчях милосердя, співчуття. І головне, у наших людей зявляється відчуття любові. До нас гості приходять тільки з подарунками. Тільки дитина почула: “Гості, Гості! Вони вже все, до нас приходять, ми чемні. Ми усі отримуємо подарунки – це радість”, – розповідає вихователь групи продовженого дня Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Раїса Приймак.

Діткам з особливими потребами подарували канцелярію, заморожені фрукти, солодощі та інше. Гроші на подарунки зібрали місцеві доброчинці. Кажуть, таку акцію проводять не вперше.


– Дані акції ми робимо вже поспіль 8 років. Опікуємося цими дітьми, обласного і міського підпорядкування іменно хворих діток. На жаль, зараз є призабуті такі почуття як доброта, гуманність, – говорить директор КП “Центр дозвілля і молодіжних ініціатив” ім. Довженка Володимир Заверуха.

– Сьогодні програма особлива. Це не просто вручення подарунків. Сьогодні дітки також підготували вітальну програму. Фактично минулого тижня ми тут вже були тут. Та акція стосувалася Миколая, але я розумію, що чим більши сюди приходити, тим краще будемо розуміти життя цих дітей і потреби цієї школи, – каже заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Понад п’ять років до акції долучаються учасниці конкурсу краси “Міс Тернопіль”.

Діти сонця – особливі, кажуть педагоги. Вони здатні випромінювати радість, тепло і любов. Саме тому, заслуговують на увагу, піклування від інших. Не залишайтесь байдужими.