Головна Новини Подарунки до Миколая від благодійників отримали вихованці Тернопільського навчально-реабілітаційного центру

Подарунки до Миколая від благодійників отримали вихованці Тернопільського навчально-реабілітаційного центру

297

vlcsnap-2015-12-16-18h15m55s517Подарунки до Дня святого Миколая від тернопільських благодійників отримали вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Іграшки, солодощі та фрукти їм привезли представники відомого місцевого підприємства. Кажуть, така акція неодноразова, над цим закладом та схожими у майбутньому планують взяти шефство.

Святий Миколай вже почав свою мандрівку, під час якої розносить подарунки чемним дітям з усіх куточків України. Перші Миколаєві гостинці від представників відомого місцевого підприємства вже отримали вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Тут навчається понад сотня дітей з ортопедичними і неврологічними захворюваннями з усіх куточків області від п’яти до вісімнадцяти років. Їм благодійники привезли іграшки, солодощі та фрукти. А святкового настрою додав виступ студентів Тернопільського медуніверситету імені Горбачевського.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here