Головна Новини Подарунки для інвалідів роздавали волонтери товариства Червоного Хреста у селі Ходачків

Подарунки для інвалідів роздавали волонтери товариства Червоного Хреста у селі Ходачків

526

vlcsnap-2015-12-03-18h21m25s832Сьогодні світ відзначає  Міжнародний день інвалідів, проголошений Генеральною асамблеєю ООН у 1992 році. Щорічне проведення Міжнародного дня інвалідів має на меті сприяти кращому розумінню пов’язаних з інвалідами проблем, реалізації прав. В Україні, за даними Міністерства праці та соціальної політики, до 2,5 мільйонів неповносправних додалося ще близько 2  тисяч осіб, які отримали інвалідність під час АТО.

Президент України Петро Порошенко запропонував відмовитися від радянського слова “інвалід” та слідувати міжнародним стандартам, закріпленим у Конвенції ООН про права людей з інвалідністю – називати неповносправних – людьми з особливими потребами. Сьогодні увагу неповносправним приділила місцева влада. Ми ж побували в одному із сіл Тернопільського району. Подарунки для інвалідів роздавали волонтери районної організації  товариства Червоного Хреста у селі Ходачків.

До організації заходу долучилася і новообрана влада села та району. Вони відвідали одинадцять людей з обмеженими можливостями.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here