додому АТО Подарунки для бійців до Дня святого Миколая відвезли тернопільські волонтери

Подарунки для бійців до Дня святого Миколая відвезли тернопільські волонтери

1027

Подарунки для бійців з Тернополя та області до Дня святого Миколая місцеві волонтери вже везуть на Схід України. Речі та смаколики зібрали навчальні заклади та небайдужі тернополяни. Не залишаться без подарунків і діти із прифронтової зони.

Усі ці пакунки – лише третина зібраного в рамках акції “Подарунок бійцю на Миколая”. Більшу частину того, що вдалось зібрати, вже відвезли у волонтерський склад у Лисичанську. Там із різноманітних речей формуватимуть подарункові набори.

– Це от наші діточки і студенти, є в нас така сестричка і звати її Ірина, вона своїми руками таке мило робить таке подарункове, входить сюда для хлопців рукавиці шкіряні, – показує  голова ГО “Схід і Захід єдині назавжди” Василь Конько.

Також до набору входять засоби гігієни, теплі речі, термобілизна, дитячі малюнки та образочки. Всього подарункових пакетів, передусім для бійців із Тернополя та області, підготували близько півтори тисячі. Усе необхідне для пакунків для бійців збирали учні та педагогічні колективи місцевих навчальних закладів, а також небайдужі тернополяни. Речі та продукти звозили у Тернопільський центр професійно-технічної освіти.

– Збирали діти, збирали викладачі, збирав педагогічний колектив, працівники шкіл, навчальних закладів. Всі долучились, хтось більше, хтось менше. Але видно по школах, є ще школи, в яких руки не опускаються, – каже голова ГО “Тернопільська міська організація ветеранів АТО” Дмитро Гайтко.

– Ми буса відправили суто від себе. Ми випекли більше пів тони сухого печива, яке зберігається від місяця до 6 місяців і відправили більше, як пів тони закруток. Тобто, колектив педагогічний великий, 160 працівників, 560 учнів. Всі ми збирали ці подарку для Святого Миколая і відправили свій бус,  додає директор ДНЗ “Тернопільський центр професійно-технічної освіти” Володимир Цьох.

Акція “Подарунок бійцю на Миколая” стартувала у Тернополі кілька тижнів тому. Її підтримали також міська рада та “Карітас”. Подарунки для бійців волонтери розвезуть напередодні Дня Святого Миколая. Підготували подарунки і для дітей із прифронтової зони.