додому Головні Починати бізнес – справа ризикована: тернополянин розповів, як відкрив власний магазин акумуляторів...

Починати бізнес – справа ризикована: тернополянин розповів, як відкрив власний магазин акумуляторів для авто

3263

Від роботи на виробництві акумуляторних батарей – до свого власного магазину акумуляторів у Тернополі. Михайло Панонько має дві освіти: одну музичну, а іншу – медичну. Та це не завадило йому досягти своєї мрії та почати власну справу в автомобільній сфері.

Починати бізнес – справа ризикована

Був 2013 рік, коли Михайло зрозумів, що музика доходів не приносить, а до стоматології серце зовсім не лежить. Тому чоловік разом з товаришем вирішив ризикнути та відкрити автомобільний магазин. Що продаватимуть – визначилися одразу, адже обоє в той час працювали менеджерами на виробництві акумуляторних батарей. Так у 2013 році в Тернополі з’явився “ABService

— У свій час ми зрозуміли, що у місті і, загалом, в обласному центрі бракує сервісу. Акумулятори продає багато хто, а сервісів практично немає, тому відкрили “ABService“- каже власник “ABServic”Михайло Панонько.

 

Справа, на щастя, розповідає Михайло, одразу пішла добре. Оскільки чоловіки правильно поставили цілі та добре зорганізували роботу.

Вчилися на власних помилках

Понад рік Михайло разом з товаришем аналізували ринок, послуги та навчалися. Відвідали майже десяток заводів, де виробляють акумулятори. Там, розповідає, і навчалися діагностувати батареї для авто. Сьогодні в «ABService» працюють справжні професіонали, які можуть відрізнити поганий акумулятор від хорошого лише за зовнішнім виглядом.

— Батарейку ми приймаємо по зовнішньому вигляду – це є етикетка, корпус. Якщо є сумніви – ми перевіряємо спеціальним обладнанням акумулятор на наповнення. Якщо щось не так – батарейку розрізаємо і дивимось, що всередині насправді, – говорить власник “ABService” Михайло Панонько.

Виробники часто дурять людей, каже Михайло, тому завдання працівників «ABServis» – вибрати лише найкращу продукцію, аби всі клієнти сервісу купили якісний товар.

Безкоштовне обслуговування

— Ми стараємо зробити той максимум, який залежить від нас. Є сервіс, є обслуговування, люди лиш повинні вчасно приїжджати до нас. В середньому, гарантія на акумулятори – 3 роки. Впродовж цього терміну сервіс та обслуговування в “ABService”- безкоштовне, – зазначає власник “ABService”Михайло Панонько.

 

На ринку “ABService“вже вісім років. Михайло радить до вибору акумулятора підходити відповідально, адже люди повинні розуміти, що купити батарейку в автомобіль – це не те ж саме, що купити її в пульт. За автомобільним акумулятором потрібен догляд.