Головна Новини Почесними громадянами Тернополя стали Євген Коновалець, Соломія Крушельницька та Данило Чепіль

Почесними громадянами Тернополя стали Євген Коновалець, Соломія Крушельницька та Данило Чепіль

444

Передсвяткова 36 сесія Тернопільської міської ради відбулась сьогодні. Серед іншого депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста за перше півріччя цього року, план червоних ліній магітральних вулиць, чимало земельних питань. Крім того, напередодні Дня міста почесними громадянами Тернополя стали Євген Коновалець, Соломія Крушельницька та Данило Чепіль. А Тернопільській музичній школі номер один присвоїли ім"я Василя Барвінського.

За перше півріччя цього року бюджет міста виконали на 95%.

Вікторія Остапчук, заступник міського голови Тернополя: "Слід відмітити, що міська рада занепокояна станом розрахунків платіжних доручень органами Державного казначейства. так станом на 01.07. сума проплати становила 3.7 мільйона. З яких по загальному фонді було 0.9 мільйона, і по спеціальному фонду – 2,9 мільйона. Значні суми не проплачені були по капітальному ремонту доріг – 1,1 мільйона, по капремонту житлового фонду – більше 50 тисяч, утримання доріг – півмільйона, а також по капітальному ремонту бюджетних установ, які станвили 1.1 мільйона".

Іншим рішенням депутати міськради за рахунок перевиконання бюджету за власними доходами, збільшили фінансування для закладів освіти міста – більш як на мільйон, сто дванадцять тисяч виділили для лікарень міста, для управління житлово-комунального господарства – більше трьох мільйонів гривень, 100 000 гривень додали на благоустрій парків. Виділили гроші й на придбання підручників "Історія Тернополя" для п"ятих класів місцевих шкіл. Таємним голосуванням, аби не політизувати питання, передали у державну власність та в оперативне управління прокуратури Тернополя будівлю за адресою Шевченка сім. Також зважаючи на те, що сесію скликали перед Днем міста, оголосили прізвища тернополян які отримають відзнаки міського голови двадцять восьмого серпня та прізвища трьох почесних громадян Тернополя.

Ігор ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради: "До нас прийшло дуже багато звернень щодо багатьох людей в місті. які тм чи іншим чином долучились до розвитку міста, науки і комісіяопраювала ці звепнення і дійшла висновку: присвоїти звання почесного громадянина мфста – Коновальцю Євгену – полковнику УНР, голві проводу українських націоналістів, першому голові ОУН. Посмертно, Крушельнийцькій Соломії – українській оперній співачці, яка прославила наше місто на весь світ. Посмертно. Та людині, котру ви всі добре знаєте, Чепілю Данилу Йосиповичу – архітектору".

У порядку денному було чимало земельних питань, проголосувавши, депутати закрили тридцять шосту сесію Тернопільської міської ради.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here