Головна Новини Почесну Таблицю Ради Європи отримає цьогоріч Тернопіль

Почесну Таблицю Ради Європи отримає цьогоріч Тернопіль

318

vlcsnap-2015-05-05-18h27m17s20Почесну Таблицю Ради Європи отримає цьогоріч Тернопіль. Це вже третя з чотирьох відзнак, якими може нагородити європейське місто Рада Європи. Попередні дві – диплом та Почесний Прапор, муніципалітет міста отримав у минулі роки. У 2015-му Тернопіль став єдиним містом в Україні та одним з восьми у Європі, яким вручать нагороду. 

Диплом Ради Європи у 2013-му році, Почесний Прапор у 2014-му і Почесна Таблиця тепер. Три з чотирьох нагород, які європейському місту може вручити Рада Європи, Тернопіль вже отримав. Рішення щодо останньої Комітет Парламентської Асамблеї у Страсбурзі прийняв 21 квітня. Вручать незабаром.

– Це вже третя почесна відзнака Ради Європи, яку отримує муніципалітет Тернополя. Перша – це була почесна грамота, друга – Почесний Прапор Ради Європи, який нам вручали торік. Цьогоріч отримали чергову нагороду, третю по величині. Вручати її буде представник Ради Європи. Узгоджується дата, коли він може приїхати і урочисто вручити, але ми розраховуємо, що на День міста, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Тернопіль став єдиним містом в Україні та одним з восьми у Європі, які нагородять Почесною Таблицею Ради Європи у 2015-му році. Для нашого міста ця нагорода – визнання на міжнародному рівні його зусиль в пропагуванні європейських цінностей і нові перспективи в іноземному інвестуванні.

– Враховуючи те, що Україна йде до Євросоюзу, дуже багато підприємців-інвесторів хочуть вкласти гроші і працювати з Україною. З ким працювати в першу чергу, вони будуть визначати по відомості міст, яка є інформація, позитивна чи негативна, про міста. Така винагорода є ще додатковим позитивом про наше місто для інвесторів, які могли би з нами працювати, – каже міський голова.

Наступною, останньою з чотирьох нагород, може стати приз Ради Європи. Тому крім нагородження до Дня міста у Тернополі Рада Європи хоче організувати перевізну виставку про Приз Європи, яка створена з нагоди 60-річчя його заснування.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here