додому Новини Почався ретроградний Меркурій: що не варто робити у цей період

Почався ретроградний Меркурій: що не варто робити у цей період

690

Перша планета від Сонця Меркурій почала обертатися у зворотній бік. Це явище астрологи називають “період ретроградності”, який цьогоріч буде доволі довгим – з 1 по 25 квітня. Вважається, що зворотний рух планети нібито повертає людину назад та змушує переглянути те, що давно “відкладали в довгу шухляду”.

“На початок ретроградного Меркурія ще припадає повне затемнення Сонця. Якщо маємо складні проблеми, які нас довго хвилювали, ми їх можемо легко позбутися, викинути. І вони відійдуть разом із затемненням”, – розповів нам астролог Іван Круп’як.

Він каже: період ретроградного Меркурія пригальмовує нас, аби застерегти від радикальних рішень. Тому у цей час не варто робити великі покупки. А важливі справи краще вирішувати вже після 10-го квітня, аби не зазнати космічних негативів.

Особливо спокійними у цей період варто бути людям під знаками Діви і Близнюки, які знаходяться під опікою Меркурія. Однак астрологія – це ймовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.