додому суспільство Початок туристичного сезону, що припадає на березень, у Криму зірвано

Початок туристичного сезону, що припадає на березень, у Криму зірвано

321

Початок туристичного сезону, що припадає на березень, у Криму зірвано. Травневі свята – теж під питанням.  Бронювання на готельні номери на травень – анульовані, замовлень на літо практично немає. Це стосується як і великих відпочинково-готельних комплексів, так і маленьких баз відпочинку.

База відпочинку "Ассоль" – невелика територія на самому березі моря у селі Штормове за 20 кілометрів від Євпаторії. Щороку користується попитом серед українських сімей з дітьми. Ще кілька тижнів тому адміністрація бази відпочинку активно розповсюджувала повідомлення про попереднє бронювання та знижки. Сьогодні людям радять зовсім протилежне:

– Я би вам советовала чуть подождать. Пока ніхто незнає, як це все буде переоформлятись, як це все буде, – каже пані Світлана, яка працює на базі відпочинку "Ассоль" с.Штормове (Крим).

Телефоном також розповіли, що на базах відпочинку у Штормовому наразі безпечно, однак неподалік уже бачили проросійських солдат та підрозділи самооборони Криму.

– Конкретно на базі в Штормовому нема, але є неподалік отряди самооборони, які блокують військові частини українські та пропонують або перейти на сторону Росії, або емігрувати з Криму, – каже пані Світлана.

Ціни на базі відпочинку поки змінювати не будуть, кажуть у цьому немає необхідності. Станом на сьогодні кілька сімей уже частково оплатили путівки, однак адміністрація попереджає, людям варто бути готовим до будь-якої ситуації.

– Ті, хто купує путівки, чітко повинні розуміти, що якщо не дай Бог начнеться війна, то вони на цю суму попали, – розповідає Світлана.

Пані Світлана каже, левова частка туристів на базі відпочинку "Ассоль" і не тільки – саме українці. Чи зможуть тепер вони безперешкодно приїжджати – питання, яке цікавить багатьох туроператорів. Та найбільше лякають прогнози експертів про те, що курортні сезони на півострові остаточно зірвані не лише на це літо, а й на кілька років вперед.