додому благоустрій Почали ремонт однієї з найгірших доріг у Тернополі – на вулиці Спортивній

Почали ремонт однієї з найгірших доріг у Тернополі – на вулиці Спортивній

553

Сьогодні у Тернополі розпочали капітальний ремонт вулиці Спортивної. На це з міського бюджету виділили майже мільйон гривень. Дорога на Спортивній чи не найгірша у Тернополі, наголошують у міськраді. Тож на численні звернення городян, капітально відремонтують саме її.

Вибоїни та глибокі ями у суху погоду і безконечні калюжі у дощ – так зараз виглядає вулиця Спортивна. І хоч цією дорогою не рухається громадський транспорт, із ремонтом вирішили не зволікати. Мешканці прилеглих будинків неодноразово скаржилися у міськраду та пресі: тут ні пройти, ні проїхати. Вулиця Спортивна невелика. Тут поряд лише кілька будиків і дитсадок, але саме цією дорогою щодня їздять власники близко тисячі гаражів. Востаннє ремонтували цю вулицію близько двадцяти років тому. А щороку глибокі ями підсипали щебенем.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Дуже багато надходило скарг від мешканців, які тут живуть. А ще від людей, які тримають тут гаражі, бо там ще тисяча гаражів. Та й зрештою самі бачите, яка тут дорога. Тут можна швидше плавати, ніж ходити. Все ж таки ми цього року знайшли ресурс, щоб цю дорогу відремонтувати, зробити повністю капітальний ремонт".

На вулиці Спортивній, окрім повної заміни дорожнього покриття, повністю оновлять систему водовідведення, облаштують бордюри і пішоходні доріжки.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Тут під низом є асфальт. Тут дорога раніше була, просто її ніхто ніколи не ремонтував, а досипали і досипали щебінь і вона дійшла до такого стану, який є на сьогоднішній день. Зараз дорогу треба знімати повністю, робити нове водовідведення, робити повністю асфальтування, робити нові пішохідні зони. Оскільки тут постійно ходять батьки і діти у дитячий садочок, то дуже потрібно зробити нову пішохідну зону і бордюри".

Завершити капітальний ремонт вулиці Спортивній комунальники планують через місяць. Обійдеться реконструкція міському бюджету у 996 тисяч гривень.