додому Головні Побутові відходи із будинку на одній із центральних вулиць міста через зливові...

Побутові відходи із будинку на одній із центральних вулиць міста через зливові стоки витікали у Тернопільський став

1113

Побутові відходи із будинку на одній із центральних вулиць міста вливали у зливові стоки. Звідти нечистоти витікали у Тернопільський став. Таке правопорушення нині зафіксували працівники ЖКГ, активісти та муніципальної поліції. 

Побутові відходи і фекалії – у зливовий стік. На вулиці Липовій тернополяни помітили, як у місці, куди мала б втікати вода після дощу, стікають нечистоти, а тому і доноситься неприємний запах. Відтак працівники ЖКГ та муніципальної поліції прийшли на вказане місце і самі стали свідком того, як із труби, що веде до приватного будинку – витікають побутові відходи.

Все б нічого, проте саме зливові стоки із центральних вулиць міста ведуть до Тернопільського ставу. І тому, всі нечистоти потрапляють у воду, в якій якраз прохолоджуються у спеку тернополяни.

-Тернопільське озеро є найнижча точка, яка є у місті. І з цієї території, основне – це центр і Новий світ, все, що після дощу збирається витікає у тернопільське озеро. Керівник місцевого ЖКГ, який не обслуговує цей будинок сказав, що тут живе жінка, яка працює санстанції. Якщо це так, то ми тоді не розуміємо цієї поведінки. знахабнілої просто.

Відтак нині мешканцям будинку тимчасово перекрили постачання води, аби унеможливити потрапляння викидів у зливову мережу. Незабаром для будинку встановлять водовідведення.