додому Новини Поблизу Тернополя ремонтують 3 мости (фото)

Поблизу Тернополя ремонтують 3 мости (фото)

586
На державних дорогах Тернопільської області ремонтують 3 аварійних мости. Це роблять коштом Європейського інвестиційного банку.
Стабільне функціонування мостів під час воєнного стану необхідне для забезпечення логістики гуманітарних та військових вантажів, цивільної евакуації.
Для ремонту стратегічно важливої інфраструктури країни Уряд у червні виділив субвенцію, джерелом якої є залишки виділених минулоріч коштів Європейського інвестиційного банку.
Агентство відновлення сформувало і подало на затвердження Кабінетом Міністрів перелік важливих мостів, які перебувають у аварійному стані і потребують невідкладного ремонту. Серед них 3 споруди у Тернопільській області на головних транспортних коридорах регіону: М-09 Тернопіль – Львів – Рава Руська і Р-41 Обхід Тернополя.
На першому об’єкті, шляхопроводі через залізницю на Обході Тернополя вже стартували роботи. Це другий за довжиною у Тернопільській області шляхопровід.
Також розпочаті підготовчі роботи на 2 об’єкті – мосту на обході міста Зборів. На даний час підрядна організація влаштовує тимчасовий об’їзд.
Третій об’єкт – шляхопровід на дорозі Р-41 біля ТРЦ Подоляни. Зараз відбувається укладання договору з переможцем торгів.
Завершення ремонту 3 об’єктів заплановано до кінця 2023 року.