додому надзвичайне Племінник вкрав у родичів золото та здав у ломбард

Племінник вкрав у родичів золото та здав у ломбард

354

1392027343_ubil46-річний житель села Влащенці Лановецького району повідомив міліціонерам, що з його приватного будинку вкрали золоті вироби. У крадіжці запідозрив рідного племінника. 

Підозрюваний 20-річний хлопець живе в Тернополі. Хлопець ще з дитинства обділений батьківською турботою – батька не пам’ятає, а мати у пошуках кращого життя, покинула малолітнього сина напризволяще. Так хлопчина потрапив до дитячого будинку. Закінчив професійне училище, а далі його потягнуло на протиправне.

В хлопця з’явилась пристрасть до азартних ігор, а там потрібна готівка, тож помалу почав красти. Цупив все, що погано лежить. Як з’ясувалося згодом, вже й тернопільські міліціонери виявили за ним низку злодіянь. Зловмисник не гребував нічим, тинявся Тернополем, придивлявся у яке з приміщень можна потрапити, що цінного можна прихопити та продати. Так, з соціального гуртожитку з кімнати побуту поцупив праску, а з підсобного приміщення дитячого будинку в Тернополі – дорогі інструменти.

Піднялася рука й на майно єдиних родичів. Тітка з дядьком часто приймали в гостину племінника, жаліли, допомагали, чим могли. Коли в домі стали пропадати речі, родині не хотілося вірити, що це племінник. Пізніше жаліли парубка, вірили, що схаменеться. А родич тим часом вже придивився, де у хаті зберігають золото. Тож коли припекло з готівкою – подався до них. Скориставшись відсутністю родичів, витягнув зі сховку ключ і відчинив оселю. Всередині швидко прибрав до рук золоті вироби. А у Тернополі здав у ломбард та виручив за крадене чималу готівку. Гроші витратив на власні потреби.

Продовжувати чинити протиправне злодію завадили правоохоронці. Наразі міліціонери встановлюють причетність зловмисника до скоєння інших подібних злочинів.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області