додому Новини Платників податків просять до 20 вересня розрахуватись з боргами та сплатити єдиний...

Платників податків просять до 20 вересня розрахуватись з боргами та сплатити єдиний соціальний внесок у Пенсійний фонд

623

Платників податків просять до 20 вересня розрахуватись з боргами та сплатити єдиний соціальний внесок у Пенсійний фонд. З 1 серпня функції щодо адміністрування єдиного соціального внеску перейшли від Пенсійного фонду до Міністерства доходів та зборів України. Проте, поки проводиться нормативно-правове регулювання передачі цієї функції, сплатити єдиний соціальний внесок за вересень треба у Пенсійний фонд.

Сплачувати єдиний соціальний внесок вже зовсім скоро буде потрібно у Міністерство доходів та зборів України, яке займатиметься його адмініструванням, а також поєднало функції податкової та митної служб. Таке об'єднання має зменшити бюрократичні процедури, дозволить уникнути дублювання діяльності відомств та зменшить рівень корупції при спілкуванні платників із контролюючими органами. Передача функцій адміністрування єдиного соціального внеску від Пенсійного фонду до Міністерства доходів дозволить спростити процес подачі звітності і значно зменшити кількість перевірок бізнесу, адже на підприємство буде приходити лише один контролер. Поки ж проводиться передача функцій, аби забезпечити своєчасні і повноцінні виплати за вересень цього року, домовлено, що плату за цей місяць прийматиме Пенсійний фонд.

Ігор Задорожний, нач. відділу адміністрування ЄСВ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області: "Платникам ЄСВ необхідно до 20 вересня 2013 року відзвітуватись до місцевих управлінь пенсійних фондів та своєчасно та в повному обсязі сплатити ЄСВ на існуючі рахунки пенсійного фонду".

Міністерство доходів та зборів України вже отримало список боржників та працює над тим, аби усі платники податків сплачували їх вчасно.

Ігор Задорожний, нач. відділу адміністрування ЄСВ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області: "Тому принагідно хочу застерегти платників ЄСВ, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, що, відповідно до статті 299 Податкового кодексу України, свідоцтво платника податку анульовується за рішенням Державної податкової служби у випадку несплати протягом двох послідовних кварталів податкового боргу, що виник у платника єдиного податку".

Платникам, що мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску та єдиного податку, сплатити заборгованість потрібно терміново, оскільки, у випадку несплати, свідоцтва платників анулюють з 1 жовтня.