Головна АТО Пластмасові кришечки з-під води та інші вироби з харчової пластмаси збирає “Бункер...

Пластмасові кришечки з-під води та інші вироби з харчової пластмаси збирає “Бункер С”

657

vlcsnap-2016-02-26-14h43m35s947Пластмасові кришечки з-під води, ящики з-під пива та інші вироби з харчової пластмаси збирають волонтери громадського об’єднання  “Бункер С”. Їх вони здають, а за виручені гроші купляють відерця, у яких потім передають бійцям АТО вареники та інші домашні страви. Також волонтери закликають до співпраці підприємців, які можуть дати відерця  із кришками, такі як з-під риби.

Для того, щоб відправляти вареники та інші страви бійцям на Схід, волонтерам громадського об’єднання “Бункер С” потрібен посуд, а саме пластмасові відерця з кришками, у яких вони зазвичай відправляють ці страви. Аби мати гроші на відра, волонтери закликають усіх небайдужих тернополян приносити їм пластмасові кришечки з-під води, ящики з-під пива та інші вироби з пластмаси, окрім чорної. Вони здаватимуть, а за виручені гроші купуватимуть відерця.

– Відеречка от такі миємо після риби, якщо нам дають, також їх так якби офірують. Або також ми проексперементували з корочками, цими пластмасовими корочками. Ми їх збирали, перше не знали куди їх здавати. Але ми знайшли, можна сказати, такий вихід, що ми здаємо цю пластмасу і тоді нам за виручені кошти по хорошій ціні нам їх здають, і за виручені кошти ми купуємо нові відеречка, в які ми маємо складати наші вареники, – говорить волонтер “Бункеру С” Тетяна Семенець.

Приносити кришки від пляшок з водою та іншу пластмасу можна за адресою: м. Тернопіль, вул. Старий ринок 1а (в приміщенні фіздиспансеру).

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here