додому Новини Пізнати старовинний замок у селі Сидорів Гусятинського району запрошують мешканців області

Пізнати старовинний замок у селі Сидорів Гусятинського району запрошують мешканців області

866

vlcsnap-2016-06-09-19h38m25s110Пізнати старовинний замок у селі Сидорів Гусятинського району запрошують у неділю, 12 червня. Тернопільська облдержадміністрація продовжує реалізацію свята замків на Тернопільщині. У сидорівському замку людей чекатиме чимало цікавого, обіцяють організатори.

Свято замку у селі Сидорів Гусятинського району відбудеться у неділю, 12 червня. На дійство запрошують усіх охочих, яким обіцяють чимало цікавого. Почнеться святкування вже від ранку, із проведення сільських спортивних ігор.

– Загалом після того планується і концертна програма, і наші ретро-автомобілі будуть. Я думаю, буде дуже цікаво, інтерес до замку є надзвичайно великий, бо багато всі про нього чули, замок дійсно красивий, цікавий, але дуже мало людей там були. І це свято замку буде знову ж таки буде сприяти тому, що люди зможуть відкрити для себе і ту частинку Тернопільської області де, будем говорити відверто, рідко заїздили туди, – говорить начальник відділу туризму Тернопільської обласної державної адміністрації Назар Яворський.

Свято замку у Сидорові Гусятинського району в неділю, 12 червня, є частиною загальнообласної програми Тернопільскої облдержадміністрації, за задумом якої такі дійства проведуть в різних замках області. Свята замків вже відбулися в Збаражі, Кременці та Бережанах. Після Сидорова естафету прийме Скалат.

– Вже 26 червня свято замків буде відбуватися в Скалатському замку. Ми випустили такі флаєри, які розповсюджуємо на святах замків і різними методами, де показані всі наші свята замків, головне з датами. Ми бачимо, в нас 10 липня Теребовля, 24 Чортків, 14 серпня Нирків, 21 серпня село токи Підволочиського району – також дуже цікавий об’єкт, який не був популярним, але я думаю що він змінить це 4 вересня Підзамочок. Закриває цю естафету Вишнівець, на свято Покрови 14 жовтня, – каже Назар Яворський.