додому суспільство Півтори тисячі дітей отримають подарунки від Святого Миколая в рамках акції “Миколай...

Півтори тисячі дітей отримають подарунки від Святого Миколая в рамках акції “Миколай про тебе не забуде”

477

Цьогоріч акцію будуть проводити вже увосьме. Її організатори Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Єпархії Української греко-католицької церкви, Карітас, вищі навчальні заклади, школи, громадські організації, соціальні центри та спільноти. 18 і 19 грудня волонтери рознесуть по домівках дітей пакунки з подарунками.

Проведення акції "Миколай про тебе не забуде" у Тернополі – це вже добра традиція. Завдяки благодійній допомозі тернополян подарунки, солодощі отримають діти, які найбільше цього потребують. Миколай у Тернополі не забуде про жодну дитину, наголошують організатори. Офіційно "Фабрика Святого Миколая" відкриється десятого грудня. Але підготовка вже розпочалась. Організатори попередньо складають списки дітей, консультуючись з лікарями, вчителями та міліціонерами.
 
– Ми прюємо індивідуально, працюємо з різними школами, соціальними центрами і з парафіями, де люди можуть самі записатися, а також можуть записати своїх сусідів. Тобто така інформація є більш довіреною, аніж та, що ми отримуємо в списках. Бо так мине можемо бачити на скільки та людина є потребуюча, – розповідає координатор акції "Миколай про тебе не забуде" Ірина Смовж.
 
Волонтери завітають до дітей додому, а також у лікарні і вручать подарунки. Протягом місяця благодійники готуватимуться до акції. До роботи цього року залучили також студентів. У добрій справі руки зайвими не бувають. Організатори акції запрошують усіх охочих стати помічниками Святого Миколая. Акція буде корисною не лише для тих півтори тисячі дітей, які отримають подарунки. Організатори сподіваються, що тисячі молодих людей по-новому відкривають для себе дар милосердя та доброчинності.
 
Щоб зголоситися на участь в акції, потрібно зайти на сайт mykolajte.blogspot.com і зареєструватися. Організатори кажуть, не обов'язково приходити допомагати на увесь день, а тоді, коли дозволяє час. До співпраці також запрошують власників автомобілів, які  допоможуть розвезти подарунки по домівках. Як і минулого року, в рамках акції "Миколай про тебе не забуде" у греко-католицьких храмах можна буде придбати пряники. Виручені гроші витратять на подарунки. Організатори акції закликають тернополян стати активними учасниками.
 
– Це можуть бути іграшки, можуть бути канцтовари, приладдя, книжки, засоби гігієни, солодощі, фрукти. Можна приносити на "Фабрику Святого Миколая" це в церкві Святого Йосафата на вулиці Лучаківського з 10 до 18 грудня. Діти також можуть приносити в школи, де також будуть збирати подарунки, в університетах. А також у греко-католицьких парафіях міста. Тобто там, де людина живе, вона зможе залишите цей подарунок для "Фабрики Святого Миколая", – каже Ірина Смовж.
 
В рамках акції при парафіях проведуть "Майстерні Святого Миколая". Це спеціальні заняття для дітей, де їм цікаво, у формі гри та з піснями розкажуть про життя святого. Діятимуть "Майстерні Святого Миколая" при греко-католицьких храмах Тернополя з 10 до 19 грудня.
 
TV-4